Мережа Мандрівного

Регіональними партнерами Мандрівного Docudays UA є 53 провідні молодіжні та правозахисні громадські організації. 

 

Docudays UA відкритий до співпраці в рамках Мандрівного фестивалю. Якщо ви бажаєте стати партнером Docudays UA у вашому місті, звертайтесь до Тетяни Кулик, координаторки мережі Docudays UA (tvkulik@gmail.com, тел. 0674958931).  

 

Вінницька область

1. Вінницька обласна громадська організація «Подільський центр соціальних технологій»; керівниця організації та регіональна координаторка Оксана Яцюк (richka@ua.fm, тел. 0972436933).

2. ГО  «Унікальна  країна»; керівник організації Андрій Сільченко (silchenkoandriy@gmail.com, тел. 0674301554).

3. Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО»; керівник організації та регіональний координатор Віталій Дорох (pravo.ngo@gmail.com, тел. 0674258495).  

 

Волинська область

4. Волинська обласна громадська організація «Волинський прес-клуб»; керівниця організації Ольга Куліш (okulish@yahoo.com, тел. 0503784032), регіональна координаторка Богдана Стельмах (lutsk@cure.org.ua, тел. 0662035031). 


Дніпропетровська область

5. ГО «Громадська Палата України»; керівниця Наталя Жебрик (nataliazhebryk@gmail.com, тел. 0968293900).

6. Криворізьке міське правозахисне товариство; керівник організації Микола Коробко (тел. 0504131295), регіональний координатор Олександр Чижиков (kmpzt@ukr.net, тел. 0988934293).

7. Культурно-громадський центр «ШELTER+»; керівник організації Олександр Романча (тел. 0977893371, aroman4a@gmail.com), регіональний координатор Станіслав Корнієнко (stahhy@gmail.com, тел. 0972093910).

 

Донецька область

8. «Донецький Меморіал»; керівник програм організації Павло Букалов (abukalov@ukr.net, тел. 0997717173), регіональний координатор Олександр Букалов (abukalov@ukr.net, тел. 0979070649).

9. Благодійна організація «Клуб Майбутнє»; керівник організації Олександр Гатіятуллін (club-majbutne@i.ua, 0983772326); регіональний координатор Григорій Курачицький (gsk2017@ukr.net, тел. 0672681538).

10. ГО «Приазовська правозахисна група»; керівник організації Григорій Курачицький (pravo15@i.ua, тел.: 0672681538), регіональна координаторка Світлана Селіверстова (pravo15@i.ua, тел. 0962662400).

 

Житомирська область

11. Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Сучасний формат»; керівниця організації Жанна Соловйова (mgo.sformat@gmail.com, тел. 0972943753), регіональна координаторка Анна Сингаєвська (anna.singayevskaja@gmail.com, тел. 0967000928). 

 

Закарпатська область

12. ГО «Карпатське агентство прав людини “Вестед”»; керівник організації Володимир Навроцький, регіональна координаторка Марія Менджул (marija_mendzhul@ukr.net, тел: 0506744856).

13. Благодійна організація «Комітет медичної допомоги в Закарпатті»; керівниця організації Наталія Кабацій (camzua@gmail.com, тел. 0505710718), регіональний координатор Михайло Мельниченко (camzua@gmail.com, тел. 0673131321).

 

Запорізька область

14. ГО «Кіноклуб «Сходження»; керівник організації та регіональний координатор Ігор Гармаш (dora969@gmail.com, тел. 0676182520).

15. ГО «Арт-Простір»; координатор фестивалю Сергій Андрух (baidary@gmail.com, тел.: 0676133920).

16. ГО «Культпрожектор», регіональна координаторка Вікторія Верес, тел.: 0963385464, e-mail: veres322@gmail.com, координаторка проекту Наталія Селюкова, тел.: 0677709172 e-mail: ukrprostirnet@gmail.com.

 

Івано-Франківська область

17. Івано-Франківська обласна організація «Молода Просвіта»; керівниця організації та регіональна координаторка Євгенія Бардяк (eugenia_bardyak@yahoo.com, тел. 0506787602). 

18. ГО «Пожежно-спортивне товариство ГРІМ»; керівник організації Ярослав Свідрак (тел. 0676995625), регіональний координатор Назар Маслій (nvmasliy@ukr.net, тел. 0982360969). 

 

Кіровоградська область

19. ГО «Територія успіху»; керівниця організації та регіональна координаторка Інга Дудник (teritoriy_ing@i.ua, тел. 0509756917). 

20. ГО «ФЛОРА», керівниця організації Людмила Шестакова (flora2000@i.ua, тел. 0509177297), регіональна координаторка Ольга Дудник (oladudnik@i.ua, тел. 0507587878). 

21. ГО «Успішна Взаємодія»; керівниця організації та регіональна координаторка Олена Мірхайдарова (vzaemodia4@gmail.com, тел. 0504539888). 

 

Київcька область

22. ГО «Правозахисний центр громадських досліджень»; керівник організації Денисенко Денис (denisenko100380@gmail.com, тел. 0963939485).

23. Білоцерківське училище професійної підготовки персоналу Державної кримінальної-виконавчої служби України; регіональний координатор Олег Дука (dukaoleg@meta.ua, тел. 0992683569). 

24. Міністерство юстиції України; регіональний  координатор Степанов Ігор (stepanovst@gmail.com, тел. 0964663231).

 

Крим

25. Кримське відділення Асоціації діячів кіноосвіти і медіа-педагогіки України; керівниця організації та регіональна координаторка Олена Куценко (lena.krim@mail.ru).

26. Кримське республіканське підприємство «Кіновідеопрокат»; керівник організації Андрій Прудніков (cin.sim.111@meta.ua), регіональна координаторка Олена Куценко (lena.krim@mail.ru).

27. Севастопольська міська громадська організація «Миротворець»; керівник організації та регіональний координатор Андрій Гефтман (geftman@mail.ru, тел. 0677591189).

28. ГО «Центр громадянської освіти “АЛЬМЕНДА”»; керівниця організації Валентина Потапова (potapovavip@gmail.com, тел. 0506961019); регіональна координаторка Сулялина Мария (frei.dreams@gmail.com, тел. 0993022065), регіональний координатор Олег Охредько (okhredko@gmail.com, тел. 0661751829). 

 

Луганська область

29. Правозахисний центр «Поступ»; керівник організації Костянтин Реуцький (reutski@gmail.com, тел. 0952955440), регіональна координаторка Красильникова Юлія (krasilnikova.jul@gmail.com, тел. 0508106649).

30. ГО «Молодіжна організація «СТАН»; керівник організації Ярослав Мінкін (stan.art.group@gmail.com, тел. 0953495325). 

31. Профком студентів Донбаського державного технічного університету; керівник організації та регіональний координатор Максим Філатов (maxfil@pisem.net, тел. 0506784755). 

32. ГО «Кризовий  медіа  центр  «Сіверський  Донець»; керівниця організації Олена Ніжельська (purgesver2014@gmail.com, тел. 0965076721),  регіональний координатор Олег Невениця (olegneven@gmail.com, тел. 0970716002).

 

Львівська область

33. ГО Центр правових та політичних досліджень «СІМ»; керівниця організації та регіональна координаторка Лідія Тополевська (lidiya.top@gmail.com, тел. 0631714050).

34. ГО «Патронус», керівниця організації та регіональна координаторка Ніна Хома (e-mail: kh.nusichka@gmail.com, тел.: 0631714048). 

 

Одеська область

35. Одеська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України», керівник організації Анатолій Бойко (odesakvu@ukr.net, тел. 0487164018), регіональний координатор Ігор Брінош (brink@ukr.net, тел. 0980869260). 

 

Полтавська область

36. Полтавська філія Суспільної служби України; керівниця організації Ганна Кіященко (тел. 0532500647), регіональний координатор Наталія Кірячок, (poonspu@gmail.com, тел. 0668833514).

37. ГО КІПЦ «Європейський клуб»; керівник організації Олег Овчаренко (тел. 0672768826, euroclub.kremen@gmail.com), регіональна координаторка Альона Глазкова (olenkoglazkova@gmail.com, тел. 0501449467).

 

Рівненська область

38. Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України»; керівник організації, регіональний координатор фестивалю Олексій Горецький (cvurivne@cvu.rv.ua,goretskiy@ukr.net, тел. 0676735902). 

 

Сумська область

39. Творча спілка «Сумська обласна організація кіноосвіти»; керівник організації та регіональний координатор Ілля Фоменко (i_m_fomenko@ukr.net, тел. 0666557754). 

40. ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини»; керівник організації Едуард Глоба (globa2774@gmail.com, тел. 0959268504), регіональна координаторка Юлія Тарасенко-Баландіна (yuliatarasenko.life@gmail.com, тел. 0951841085).

 

Тернопільська область

41. Тернопільська міська громадська організація «Адаптаційний чоловічий центр»; керівник організації та регіональний координатор фестивалю Володимир Ханас (khanas.volodymyr@gmail.com, тел. 0962104076). 

42. ГО «Екологічно-гуманітарне об’єднання Зелений світ»; виконавчий директор організації та регіональний координатор фестивалю Олександр Степаненко (gr.world@gmail.com, тел. 0673548186). 

 

Харківська область

43. ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв»; керівник організації Геннадій Кофман (gkofman@docudays.org.ua, тел. 0505974927), регіональний координатор Ігор Кофман (cmiigor@yandex.ua, тел. 0675450201). 

44. ГО «Харківська правозахисна група»; керівник організації Євген Захаров (zakharove@gmail.com), регіональний координатор Володимир Каплун (vvkaplun@gmail.com, тел. 0689613562)

45. Харківська обласна громадська організація «Центр правових та політичних досліджень “ДУМА”»; керівник організації та регіональний координатор Юрій Чумак (chuguevara@meta.ua, тел. 0990632737). 

46. Громадська спілка «Харківський університетський консорціум»; регіональна координаторка Ольга Алфьорова (lbelova_olga@ukr.net, тел. 0509399636). 

 

Херсонська область

47. ГО «Громадський центр "Нова генерація"»; керівниця організації Ольга Жукова (olzhukova46@gmail.com), регіональна координаторка Оксана Глєбушкіна (newgener93@gmail.com, тел. 0502570944).

48. Благодійна організація «Фонд милосердя та здоров’я»; керівниця організації Алла Тютюнник (alla.tyutyunnyk@gmail.com), регіональна координаторка Старюк Олена (elenastaruk@ukr.net, тел. 0955205356). 

 

Хмельницька область

49. ГО «Подільська правова ліга», керівник організації Місяць Андрій (podil.liga@gmail.com, тел. 382702742), координаторка фестивалю Анастасія Площинська (ploshchynska1611@gmail.com, тел. 0382720195).

 

Чернігівська область

50. ГО «MART»; керівник організації Руслана Бурова (ruslanaburova4@gmail.com, тел. (0462)774110), регіональний координатор фестивалю Сергій Блєднов Сергій Буров (lasic007@gmail.com, тел. 0734813727).

51. Чернігівський громадський комітет захисту прав людини; керівник організації та регіональний координатор Віктор Тарасов (tarasov.protection@gmail.com, тел. 0677157739).

 

Чернівецька область

52. ГО «Клуб української молоді»; керівниця організації Тетяна Татарчук; регіональний координатор Максим Лукінюк (тел. 0993126402).

53. Товариство «Український народний дім в Чернівцях», керівник організації Володимир Старик (v.p.staryk@gmail.com, тел.: 0503740705), регіональний координатор Дмитро Міцевич (1400712@gmail.com, тел. 0501400712).

XIV
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Жовтень — Грудень 2017
Вхід вільний